• BIST 9347.17
  • Altın 2015.12
  • Dolar 30.9726
  • Euro 33.6126
  • Ankara : 6 °C
  • İstanbul : 10 °C
  • İzmir : 13 °C

Emin Bardakçı görevinden resmen ayrıldı

31.12.2009 17:53
Emin Bardakçı görevinden resmen ayrıldı
Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Emin Bardakçı görevi bıraktı. Belediye Başkanı Yakup Odabaşı yaptıkları hizmetler için plaket ile ödüllendirirken, Bardakçı, Annesi'nin rahatsızlığı sonucu görevinden ayrıldığını belirtti ancak pek inandırıcı gelmedi.

Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Emin Bardakçı görevi bıraktı. Belediye Başkanı Yakup Odabaşı yaptıkları hizmetler için plaket ile ödüllendirirken, Bardakçı, Annesi'nin rahatsızlığı sonucu görevinden ayrıldığını belirtti ancak pek inandırıcı gelmedi.

Emin Bardakçı'nın son günlerde belediyede yaşanan bazı rahatsızlıklardan dolayı üzerinde siyasi baskı mekanizması oluşturulduğu için görevini bıraktığı tahmin ediliyor.


Gölbaşı Belediyesi Basın Bürosu'ndan yapılan açıklama şöyle:
Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Emin Bardakçı'nın annesinin uzun süren rahatsızlığı nedeniyle görevinden ayrılmak zorunda kaldığı açıklandı.

ANNEM RAHATSIZ O YÜZDEN BIRAKIYORUM
“Yaklaşık bir yıldır görev yapmakta olduğum Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden üzülerek ayrılmak durumundayım. Annemin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle böyle bir karar almak zorunda kaldım. Gönül isterdi ki daha uzun yıllar Gölbaşı'nda kalıp, Gölbaşılı vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunabilseydik. Sayın Başkanımız ve ekibine görevlerinde sonsuz başarılar dilerken, üzerime düşecek en ufak bir görevde bundan sonrada fahri olarak Gölbaşı halkının emrinde olduğumu bilmenizi isterim” dedi.

HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKÜR EDİYORUM
Başkan Yardımcısı Emin Bardakçıya, görevde bulundukları sürece Gölbaşı'nda yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Odabaşı, “Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Emin Bardakçı'ya görevleri süresince gösterdikleri disiplinli çalışma ve hizmet anlayışından dolayı Gölbaşı adına şükranlarımı sunuyor, bundan sonraki görevlerinde başarılar, kıymetli annelerine de acil şifalar diliyorum.” dedi.
Başkan Odabaşı, Emin Bardakçı'ya yapmış olduğu hizmetlerin anısına plaket verdi.
Gölbaşı Taraf Emin Bardakçı'nın belediye başkanlık görevinden ayrıldığını bir gün önce kamuoyuna duyurmuştu.

Yorumlar
yusuf kortulu
03 Ocak 2010 Pazar 12:29
hatalar işler fazla gitmez düzelir
yusuf kortulu { 18 Haziran 2009 23:10:24 }
sayın abdulnasır haşlakı yerden yere vuranlar, şimdi neredeler. hergün gölbaşını hiç bilmeyen biri , bir makama geliyor. ancak gölbaşının yetiştirmiş olduğu güzide bir çok insan hiçbirisinin esamesi yok. gölbaşı belediye başkan yardımcısı emin bardakçı diye biri çıkıyor. herkes bu kişinin reklamını yapıyor. haşlak zamanında görev yapanlar en azından gölbaşında yaşamış kişilerdi.
Orhan Kocaoğlu, Erdoğan Kurtoğlu vb. insanları kaçıracaksın. sonra alakasız insanları işinin uzmanı adı altında göreve getireceksin. ben bu yapılanları kabul etmiyorum. Ben bu işleri çok çok iyi yapacak seçimde Sayın Yakup Odabaşının yanında bulunan en az 10 kişi sayabilirim. İyiki oyumu sayın haşlaka vermişim. bugün yeni bir seçim olsa yine yanındayım. 5 yıl kısa bir süredir. gelir geçer. Mutlaka Gölbaşı Belediyesi ehil ellere geçer. İkinci bir beşyıl daha hizmet görür.

yukarıdaki yazı benin 18 haziran 2009 tarihinde sayın bardakçı göreve getirildiğindeki yorumum. Sayın bardakçı bir yanlışı düzeltmiştir. şimdi sıra sayın odabaşındadır. kendi etrafında gölbaşına hizmet aşkı ile yanan birçok insan vardır. bunlardan birini bu göreve getirmelidir.
78.167.229.149
ÖMER DEMİR
01 Ocak 2010 Cuma 19:48
YANLIŞ YENİ YANLIŞLA DÜZELMEZ
YAKUP ODABAŞI ŞUNU İYİ BİLMELİ. EMİN BARDAKÇI DÜRÜST ADAMDI FAKAT GÖLBAŞI BELEDİYESİNDE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK BAŞARILI OLAMAZDI. YANLIŞTAN 10 AYDA DÖNÜLDÜ. GÖLBAŞINI DÜNYA MARKASI YAPACAK, GÖLBAŞINDA TİCARETİ TURİZMİ EĞİTİMİ GELİŞTİRECEK BİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISINA İHTİYAÇ VARDIR. BU GÖREVİ BAŞARACAK KİŞİNİN ULUSLARARASI TECRÜBELERİ OLMALI. TİCARETİ TURİZMİ EĞİTİMİ BİLMELİ. BAŞKA ÇÖZÜM YOK. SEÇİLEN MECLİS ÜYELERİNDEN BİR KİŞİYİ BAŞKAN YARDIMCISI YAPMAK ÇÖZÜMSÜZLÜK OLUR.
88.226.19.229
ÜSTÜNE BASA BASA
01 Ocak 2010 Cuma 00:28
İYİ OKUYN GÖLBAŞI HALKI
YAKUP ODABAŞI KENDİNİDE GÖLBAŞIMIZIDA BİTİRDİ KENDİ GETİRDİĞİ ADAMLARA SAHİP ÇIKAMAYAN KİME SAHİP ÇIKACAK SEN KADİR YANIĞIN SÖZÜNDEN ASLA ÇIKMA OLURMU SEN SELÇUK DAĞDELENERİN SÖZÜNDEN ASLA ÇIKMA OLURMU ŞUNU UNUTMA ÇOK AZ ZAMANIN KALDI ŞİMDİ SEN FARKLI DÜŞÜNÜYORSUN FARKLI BAKIYORSUN AMMA UNUTMA BUNLAR UNUTULMAYACAK SEN KENDİN GİBİ GÖLBAŞIMIZDA YAKTIN ANLAMAYAN 4 SNE SONRA SANA ANLATIR YÜZÜNE KARŞI EE ANLARSAN TABİ
88.254.73.201
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Gölbaşı Taraf | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0312 484 23 84 0541 200 20 19 0533 966 12 89 | Faks : 485 04 53 | Haber Yazılımı: CM Bilişim